“Baby Shower” i vajzës së Amit, fjongo, dantella dhe… këpucë që hahen

Mesa duket nga publikimet e saj të fundit mami Ami ka nisur përgatitjet për një ”babyshower” për vogëlushen e saj në ardhje.

Në imazhet e hedhura në Instastory shihet se i kanë ardhur disa ëmbëlsira në formën e këpucëve.

Duket se Ami e ka pëlqyer pafund dekorimin e tyre. Ami dhe Ermali presin të bëhen prindër së dyti, pasi ata janë prindër të një djali të quajtur Joel. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
1046 Views