Balerina e famshme shqiptare shtatzënë për herë të dytë

Prima balerina e famshme shqiptare Manjola Hasani është në një pritje të ëmbël për herë të dytë. Ola dhe Esdalin Gorani kanë edhe një vajzë e cila quhet Olesia. Lajmin e ka bërë të ditur një miku i tyre, ku në një foto të postuar në instagram ku duket familja e vogël, ka komentuar katër yje. Por syrit të mprehtë të Kids’ Time nuk i shpëtoi as barku i fryrë i balerinës me forma perfekte trupore. Nuk na mbetet gjë tjetër, vecse t’i urojmë: me një djalë tani.

 

Share With:
Translate »
1047 Views