Laura Vorpsi bëhet nënë, ja emri dhe fotoja e parë e vogëlushes

Një ditë shumë e vecantë është kjo e sotmja për ish-zëdhënësen simpatike të Partisë Demokratike Laura Vorpsi e cila është bërë nënë për herë të parë. Bukuroshja ka sjellë në jetë një vajzë të cilën e kanë quajtur Krisa. Ajo e ka ndarë lajmin e mirë me të gjithë miqtë e saj në rrjetet sociale. Kujtojmë që Vorpsi është martuar me një biznesmen të njohur nga Shqipëria…I urojmë të dy për vogëlushen!

Share With:
Translate »
1186 Views