Banderola gjigande ne autostradë, bashkëshorti surprizon Serena Williams

Sa surprizë të këndshme i ka bërë bashkëshorti Aleksis Ohanian, bashkëshortes së tij Serena Williams. Ata janë bërë prindër të një vajze që e kanë quajtuar Olimpya e më pas kurorëzuan lidhjen e tyre në martesë. Nga rrjetet e tyre sociale, kuptojmë që çifti kanë një jetë shumë të lumtur me njëri-tjetrin. Sidomos pas këtij gjesti do ta besojmë dyfish.Këto tabela janë vendosur ne autostradën e Palm Springs ku ata kishin rrugën për të kaluar. Aty shkruhej ‘Greatest Momma Of All Time’ (mami më e mirë e të gjitha kohërave) dhe ishte një mënyrë për t’i uruar asaj rikthimin në tenis. Çfarë bashkëshorti! /Kids’Time/

Share With:
Translate »
765 Views