Me sebepin e fëmijëve, u kënaqën edhe të rriturit me borën

Borë në Tiranë! Lajmin na e dha si gjithmonë Instagrami. Sapo nisën flokët e parë, filluan fotot dhe videot live. Sigurisht që në këtë pamje të rrallë për qytetin, kush mund t’i mbante fëmijët brenda? I veshën me xhupa, shalla dhe kapuçë dhe në aksion për të bërë topa bore.

Kush kishte fëmijë më të vegjël si Bieta Sulo apo Blendi Fevziu, me merakun mos ftoheshin, i lejuan ta shijonin borën përtej xhamit. Po ju sjellim disa foto nga panorama e borës në Tiranë që ngazëlleu të madh e të vogël.

Bora dhe Kroni, femijet e Orgesa Zaimit
Paridi, djali i Ingrit Gjonit
Kroi Art, djali i Bieta Sulo dhe Alban Dudushit
Blendi Fevziu dhe vajza e tij e vogel, Alis
Arbori, djali i Bora Zemanit
Mia, vajza e Jonida Alickollit

Share With:
Translate »
888 Views