Bashkëpunim mes motrash! Nora dhe Era kanë gati këngën dhe këtu keni një copëz të saj (Video)

Ishte paralajmëruar më herët se Nora Istrefi së bashku me të motrën, Era do të bashkëpunonin për të parën herë për një produksion muzikor. Dhe duket se nuk ishin thjesht zëra, pasi kënga ka marrë jetë!  Edhe përse Era po prek suksesin ndërkombëtar, nuk i ka harruar në asnjë moment fansat e saj shqiptarë, ndaj ruan një komunimin me ta në “Instagram”. Burimet  tregojnë se bashkëpunimin më të ri me Norën, e kanë dëgjuar fillimisht fansat e saj besnikë.

Share With:
Translate »
630 Views