Bebi i Kate dëshiron që tani të luajë me lodra, shikoni vallëzimin e fundit me arushin

Kjo është dalja e saj e dytë që pas lajmit se është shtatzënë. Dukesha Kate duket se e ka hedhur pas krahëve sëmundjen e mëngjesit që prek vetëm 3% të grave shtatzënë e cila njihet si ‘hyperemesis gravidarum’, që shoqërohet me të përziera dhe të vjellja, gjendje që e ka përjetuar edhe gjatë dy shtatzënive të para. Ajo u pa pranë princ William dhe princ Harry-it këtë të hënë në stacionin e trenit ‘Paddington’ në Londër për të takuar kastin e aktorëve dhe ekuipazhin e filmit që do publikohet së shpejti, ‘Paddington 2’.

Share With:
Translate »
710 Views