Bebi tek barku i Fatmës ka filluar të duket dhe këto janë foto pa filtra fare

Moderatorja e njohur për publikun Fatma Methasani është në pritje të ëmbël. Këtë fakt e ka bërë të ditur përmes një fotoje ku duket me Alfion, dhe së bashku dhanë lajmin e shumëpritur.

View this post on Instagram

Alfio dhe Fatma ❤️

A post shared by Kids' time (@kidstime.al) on

Megjithatë nuk e kemi patur kënaqësinë t’a shohim Fatmën me barkun e rrumbullakosur.

Ajo ka hezituar të postojë foto të plota ku te duket e gjitha. Por së fundmi ka qenë Qeqa Krelani ajo që ka hedhur disa story në faqen e saj të instagramit, ku duket edhe moderatorja e dashur.

Shumë ndryshe nga më parë, Fatma është fotografuar pa pasur mendjen, dhe i dallohet barku i rrumbullakosur.

Ky ndyshim është vërejtur shumë, pasi nuk e kishim parë kurrë kështu bukuroshen. Ajo mesa kemi vënë re, ka qenë e buzëqeshur. E veshur bukur, Fatma dukej e lumtur dhe e ka shijuar atë moment me miq.

Share With:562 Views