Vajza e parë e Jolie-Pitt ndihet mashkull dhe sapo bëri ndryshimin më të madh në jetën e saj!

Ish-çifti i famshëm “Hollywood-ian”, Angelina Jolie dhe Brad Pitt krijuan një familje të madhe para se të vendosnin të ecnin në drejtime të ndryshme. Ata kanë tre fëmijë biologjikë dhe tre të cilët i kanë adoptuar. Vajza e parë e tyre Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, ka shprehur që herët se tendenca e saj ishte të vishej si mashkull. Mesa duket vajza e tyre ndihet në të vërtetë mashkull, dhe ka filluar të përshtatet me këtë gjë. Së fundmi ajo madje ka ndryshuar emrin dhe ka vendosur ta quajnë John. Në tapetin e kuq të premierës së filmit të ri ku protagoniste është Angelina Jolie, Shiloh, u shfaq me flokë të shkurtër, këmishë të zezë dhe pantallona. Ajo ka filluar të trajtohet me hormone mashkullore, sigurisht me mbështetjen e prindërve të saj.

Share With:566 Views