“Bëhu i fortë bir, për ty do lutem në varr.” Shqiptarja i jep fund jetës pas tradhëtisë!

Një tjetër shqiptare në emigrim i ka dhënë fund jetës pas konflikteve familjare. Mësohet se Fatbardha Palin është vetëvarur, pas dhunës dhe tradhtisë nga bashkëshorti duke e detyruar t’i japë fund jetës.

Mësohet se e reja është gjetur e varur pak metra larg spitalit të Pirgosit, Greqi.

Dyshohet se shkak për këtë ngjarje të rëndë janë bërë problemet familjare, pasi disa orë para vdekjes viktima në Facebook tregon se çfarë po ndodhte me jetën e saj.

Share With:
Translate »
65 Views