Bëmë mama të të ngjaj/ Almeda Abazi publikon foton e ëmbël me të bijën

Almeda Abazi është një nga femrat më të bukura shqiptare. Ish-missi prej shumë vitesh jeton në Turqi, pasi është martuar me aktorin e famshëm të serialeve turke, Tolgahan Sayisman.

Aktorja është aktive në rrjetet e saj sociale, ku së fundmi ka publikuar një foto me të bijën. Në foto duket ajo me vajzën e vogël, të kombinuara me njëra tjetrën. Ndërkohë që mban vogëlushen në krah, nënë e bijë kanë pozuar në kopshtin e shtëpisë së tyre.

“Vogëlushja ime e ëmbël,”- shkruan Almeda krahas fotos.

 

Ju kujtojmë që bukuroshja shqiptare dhe bashkëshorti i saj turk, në dhjetor të vitit që lam pas festuan përvjetorin e tyre të shtatë të martesës. Nga kjo martesë ato kanë një djalë, Efehanin i cili sapo ka mbushur tre vjeç. Dhe vajzën e vogël të quajtur Alina. Çifti i aktorëve nuk e ka hasur kompleks postimin e fëmijëve të tyre në rrjetet sociale. Madje, mami Almeda shpesh herë zgjedh të na zbukurojë ditën me fotot e ëmbla me fëmijët e saj.

     

Share With:
Translate »
29 Views