Bëmë mama të të ngjaj! Loredana dhe Hana kanë një “ritual” te vetin çdo mëngjes

Loredana Zefi dhe Mozzik janë aktualisht një prej çifteve më të përfolura të shoëbiz-it shqiptar. Dyshja ka dhe një vajzë të quajtur Hana, e cila është 3 vjeçe.

Kjo e fundit tashmë është kthyer në një nga personazhet më të dashur të publikut shqiptar. Madje ka edhe një profil të sajin në Instagram, ku mami Loredana poston vazhdimisht foto dhe video.

Ditën e sotme, këngëtarja ndau një moment në të cilën dukej Hana, e cila po shikonte një serial vizatimor.

“Çdo ditë”, shkruan Loredana, e cila lë të kuptohet se çdo ditë nënë e bijë shohin këtë serial vizatimor.

Kujtojmë që prej disa javësh, artistja u përfol për një shtatzëni të mundshme, por që nuk është konfirmuar ende as nga ajo dhe as nga partneri Mozzik.

Share With:
Translate »
312 Views