“Bëmë mama të të ngjaj”, Xhesika Berberi na prezanton me të ëmën dhe ngjajnë si dy pika uji

Xhesika Berberi është një nga modelet e njohura shqiptare, e cila prej vitesh është larguar nga Shqipëria. Ajo është vendosur në Amerikë, ku dhe po ndjek karrierën e saj. E gjendur larg familjes modeles shpesh i mungojnë njerëzit e saj të dashur dhe këtë nuk ngurron ta shprehë dashurinë për ta edhe në publik. Në një postim të bërë në ‘Instastory’ ajo shfaqet krahas së ëmës dhe foton e shoqëron me tekstin: “Më mungon shumë”.

Ajo që na bën përshtypje është ngjashmëria e tyre. “Bëmë mama të të ngjaj” është shprehja tipike për këtë fotografi.

Xhesika është konsideruar si një nga vajzat më të bukura shqiptare dhe shpeshherë është krahasuar dhe me super modelen e famshme, Gigi Hadid.

 

Share With:
Translate »
1321 Views