Ajo është nëna më e famshme në botë, njihuni me transformimet e Kris Jenner që nga vitet 70’

Ajo është nëna më e famshme në botë. Falë vajzave të saj Kardashian-Jenner ajo ka arritur të jetë në qendër të vëmendjes.

Kris Jenner dallon për jetën luksoze dhe për stilin e veçantë të veshjes. Teksa e shohim të dalë e kuruar të gjithë jemi bërë kuriozë të shohim se si ka qenë ajo vite më parë.

Sot është 62 vjeç dhe fotot që do t’ju tregojmë startojnë nga vitet 70 dhe deri tani.

Share With:
Translate »
627 Views