Besniku bëhet baba, foto e parë dhe emri i vogëlushes

Martesa e këngëtarit Besnik Qaka me gruan e tij Lolita Begollin, u kurorëzua me martesë para ca muajsh, ndërsa tani në jetë dyshesh i ka ardhur edhe vajza. Lajmi se ata po prisnin fëmijë ishte bërë i ditur prej kohësh, ndërsa gëzimi i madh u erdhi këtë të marte. Ata kanë provuar ndjesinë më të bukur në botë dhe u bënë prindër të vogëlushes të cilën e pagëzuan me emrin Una. Qaka nuk ka hezituar t’i njoftojë ndjekësit e fansat e tij më lajmin e bukur e po ashtu, ka publikuar edhe një imazh të vogëlushes.

Share With:
Translate »
938 Views