Dalin fotot zyrtare, Beyonce dhe Blue Ivy si perëndesha të arta

Në ceremoninë e organizuar në kuadër të Ditës së Shën Patrikut, diva e muzikës Beyonce kishte zgjedhur të vishej si perëndeshë.
Me të njëjtin look ishte edhe vajza e saj e vogël, Blue Ivy, e cila shoqëronte prindërit e saj në event.
E gjithë familja rrëmbeu vëmendjen e mediave, për shkak të veshjes së tyre mjaft elegante.
E veshur me një fustan të gjatë ngjyrë të artë, Beyonce la në hije të gjitha koleget e saj, ashtu siç ndodh në fakt në çdo event ku ajo është e pranishme.
Në fotot e realuara në tapetin e kuq, rreperi Jay-Z, Beyonce dhe vajza e tyre e parë gjashtëvjeçare, Blue Ivy, duken të mahnitshëm.

Share With:
Translate »
754 Views