Besniku e paska gjetur emrin e vajzës, por ne u habitëm pak…

Besnik Qaka së shpejti do bëhet baba.

Vokalisti i grupit NRG Band, Besnik Qaka, ishte i ftuar në emisionin “1 kafe prej shpisë”, në RTV21, ku foli për projektin e fundit muzikor të këtij grupi, “Harrom”.

Por hapësirë iu dha edhe jetës së tij private. Besniku dhe bashkëshortja e tij po presin që të bëhen prindër brenda këtij muaji. Ai po bëhet baba i një vajze.

Besniku zbuloi edhe emrin që kanë planifikuar të ia lënë vajzës së tij të parë.

“Prej krejt opsioneve çka i kena deri tash në funf çka i kena bo është “Una” që po na pëlqen, që jena të kënaqur të dytë, edhe nëse nuk ndërron diçka deri atëherë, nëse nuk gjejmë diçka më mirë…”, tha Besnik Qaka.

Kujtojmë se Besnik Qaka dhe Lolita Begolli u martuan në muajin shtator të viti të kaluar me një dasmë e cila bëri bujë në media.

 

Share With:
Translate »
829 Views