Pushimet si në përralla të John Legend dhe gruaja e tij Chrissy Teigen

John Legend dhe gruaja e tij Chrissy Teigen kanë dërguar vajzën e tyre Luna në Disneyland.

Çifti kanë vendosur që ta argëtojnë vajzën e tyre në Hong Kong, dhe siç duket ajo është kënaqur tej mase, shkruan Elle.

she lets me hug her once a week

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Fillimisht Luna është veshur si “Bella” nga “E Bukura dhe Bisha”.

Pas kësaj, ajo është veshur sikur Minnie Mouse, ndërkohë që edhe mbante një lodër të tillë në duar.

Ndërsa ndalesa e rradhës ka qënë Hong Kongu.

Morning view in Hong Kong

A post shared by John Legend (@johnlegend) on

Share With:
Translate »
674 Views