Besniku është burri ideal dhe këto foto tregojnë gjithçka

Aktorja dhe prezantuesja e njohur Jonida Vokshi, lajmin për shtatëzaninë e dytë e bëri të ditur gjatë një prej spektakleve të “Big Brother VIP Kosova”.

Jonida, para dy muajsh ka sjell në jetë një djal dhe familja duken tejet të lumtur.

Kështu ngjanin edhe gjatë një shëtitje shesheve të Prishtinës, ku Besniku, bashkëshorti i saj po e shtynte karrocën e bebes, shkruan “Kosovarja”.

Ai, është marrë me të voglin edhe gjatë kohës sa çifti ishin në një nga restaurantet e kryeqytetit.

Kjo është ndihmë për mamin!

Share With:
Translate »
64 Views