Biskota të buta me arrë kokosi me vetëm 3 përbërës, të ëmbla dhe perfekte

Biskotat mund të jenë ëmbëlsirat më të thjeshta dhe të shpejta që mund të përgatisni në shtëpi.

Në vetëm 30 minuta ju do të keni përgatitur dhe shijuar këtë biskota me arrë kokosi.

Receta është shumë e thjeshtë dhe nuk kërkon shumë përbërës.

Mund t’i konsumoni në mëngjes me qumësht apo kafe, mund të shoqëroni çajin gjatë pasditeve ose edhe si ëmbëlsirë pas drekës në familje.

Përbërësit

3 të bardha vezësh
1 tas kokos
1/2 tas sheqer

Për lehtësi ndiqni videon më poshtë:

Share With:
Translate »
683 Views