Blendi Fevziu i ditëlindjeve të para qenka fiks si Blendi i ditëlindjeve të vona vetëm se me flokë

Blendi Fevziu i surprizoi ndjekësit e tij me një foto nga vegjëlia, ku shfaqet në krahët e nënës së tij. Foto është e realizuar në Tiranë siç duket nga sfondi dhe i vogli Blend ngjan shumë me Blendin e sotëm.

Të njëjtat tipare dhe sigurisht e njëjta shprehi fytyre që ja shohim në ekran, vetëm me mungesën e flokëve. Blendi ka zgjedhur të mos e tregojë sa vjeç ka qenë, por ne nuk i japim më shumë se 2 ose 3 vite jetë.

Share With:
Translate »
115 Views