Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të parë dhe zbulon emrin e veçantë të bebit

Moderatorja shqiptare, Xhesi Muçaj është bërë nënë për herë të parë. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë moderatorja, e cila zbuloi dhe emrin e veçantë të të birit, Neonick, të cilit i ka kushtuar fjalët më të ëmbla.

“Ti se ke idenë sesa shume të duam unë dhe babi jot, se ke iden sesa shumë njerëz janë gëzuar për ty dhe sesa shumë të duan. Dy gjyshërit e tu të kanë bekuar nga lart që ti të vije i shëndetshëm, i bukur dhe plot lumturi në jetën tonë. Te duam.”, ka shkruar Xhesi krahas fotos duke na zbuluar se vogëlushin e kanë quajtur  Neonick.

 

Share With:
Translate »
802 Views