Bleona Qereti i jep prindërit me qera

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti është gjithmonë shumë aktive në rrjetet sociale. Përpos fotove provokuese ku shfaqet pothuasje e zhveshur, gjithmonë befason me deklaratat e saj. Së fundmi këngëtarja ka nxjerrë në ‘ankand’ prindërit e saj në Instagram.

Ajo ka publikuar fotografi të dy prindërve të saj Nazmiut dhe Olit duke thënë me shaka se ata jepen me ‘qira’.

 “Jepen me qira. Këtë fundjavë janë me ofertë, blej 1 merr 2.”

Ndërsa në një foto vetëm me nënën e saj ajo shkruan: “Këtë e mbajta për vete. Nazmiun e keni akoma në ankand.”

Share With:
Translate »
854 Views