Bora merr dhuratën e veçantë për vajzën e saj dhe përlotet

Bora Zemani i thotë të gjitha në studion e S’e Luan Topi, nga njohja me Donaldin te prapaskenat e propozimit. Surprizat që përlotën moderatori dhe një kërcim emocionues me djalin e saj, Arborin

Por pjesa me e bukur ishte kur ajo mori si dhurate rrobat e femijerise se saj qe tja trashegoje te bijes.

Share With:
Translate »
127 Views