Bora, vajza e Orgesa Zaimit puth mamin në ekran (Video)

Të gjithë fëmijët janë krenarë për prindërit e tyre dhe i duan pafund. Nga kjo kategori nuk bën përjashtim as Bora, vajza e madhe nga dy fëmijët e këngëtares Orgesa Zaimi. Kryekëput Orgesa e vogël, Bora krenohet me mamin dhe e adhuron për atë që është. Teksa mami Orgesa po këndonte në emisionin “Bulza”, Bora që e ndiqte nga ekrani i televizorit e puthte gjithë dashuri. Në videon e mëposhtme shikoni Borën se sa entuziaste dhe krenare është për mamin që ka. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
876 Views