Brenda ditëlindjes së dytë të Alis

E vogla e gazetarit Blendi Fevziu ka festuar sot ditëlindjen e saj të dytë në një atmosferë shumë të këndshme që është krijuar në shtëpi. Në nder të kësaj date të shënuar, prindërit kanë zbukuruar shtëpinë (e cila qenka kaq e bukur në vetvete) me tullumbace rozë, lejla dhe argjend, ashtu siç i ka hije një princeshe të vogël. Nuk ka munguar gjithashtu as fotoja traditë tashmë me babin, një ndër dyshet më të famshme në instagram. Ndërsa mami dhe Mishel janë më të tërhequra nga rrjetet sociale, ose janë pas aparatit fotografik, duke u munduar t’i perfeksionojnë shkrepjet e Blendit me Alis! Sot padyshim i paskan qarë. U bëfsh 100 vogëlushe! \Kids’ Time\

Share With:
Translate »
1047 Views