Brenda shtëpisë së Silvës dhe Dafit

Silva Gunbardhi dhe Dafi janë një nga dyshet që kanë lindur brenda industrisë së muzikës shqiptare. Vogëlushi i tyre i adhurueshëm rritet e dita ditës e duket se i ndryshon vazhdimisht arredimin shtëpisë së familjes. Ditën e sotme, Dafi ka publikuar në ‘InstaStory’ pamjet e shtëpisë së tij e të Silvës, të mbushura me lodrat për Dalvin. ‘Kur shtëpia bëhet dyqan fëmijësh’ – shkruan ai. Dhe kush ka fëmijë e kupton më së miri këtë foto.

 

Share With:
Translate »
1125 Views