Miriam ka gjetur parajsën e saj

Miriami dhe Ameli kanë realizuar foton e tyre më të bukur. “Mirëmëngjes nga parajsa”, ka shkruar Miriami me shumë të drejtë. Ajo dhe e bija kanë shkëmbyer një puthje në buzë, një nga ato që prindërit adhurojnë t`ia japin fëmijëve të tyre. Ameli është vajzë e rritur tani dhe sa vjen e bëhet më e bukur. Ajo ka nisur të jetë shoqja e ngushtë e mamit dhe dalin bashkë për kafenë e mëngjesit. Pas kësaj fotoje kaq të bukur, shpresojmë të mos bëhet babi xheloz.

Good Morning from Paradies 💕

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

iam

Share With:
Translate »
803 Views