Brooklyn Beckham në hapat e mamit dhe babit

Ai e la qytetin e tij të lindjes, Londrën, për tu nisur drejt New York ku nisi të studionte fotografinë në Parsons School of Design.

Bëhet fjalë për djalin e çiftit të famshëm, David dhe Victoria Beckham, Brooklyn, i cili duket se nuk i ka shpëtuar të ftohtit që ka përfshirë Londrën, pasi thuajse e njëjta trashësi dëbore ka rënë edhe në New York.

Por Brooklyn, duket se ka marrë nga mamaja e tij, ikona e modës, Victoria, përsa i përket stilit të veshjes.

Në fotot e publikuara 18-vjeçari shfaqet me mjaft stil në të veshur.

Share With:
Translate »
628 Views