Celine Dion hap zemrën, dhimbja për humbjen e babait të fëmijëve vazhdon

Ajo dy vite më parë humbi bashkëshortin e saj, i cili humbi betejën me kancerit pas një lufte të gjatë.

Celine Dion në një intervistë për “Sunday Telegraph” ka rrëfyer se ai do të jetë përherë pjesë e jetës së saj dhe beson se shpirti i tij i sjell paqe, fat dhe qetësi: “Edhe pse ai ka ikur unë akoma vazhdoj të flas me të. Angeli gjithmonë ka dashur që unë të vazhdoj të performoj në skenë dhe para se ta bëj komunikoj dhe lutem me të”.

Share With:
Translate »
589 Views