Nëna 50-vjeçare me pamjen më të re në botë tregon sekretin e saj

Të bësh ushtrime në temperaturë të ulët bën që të dukeni më e re.

Ose të paktën kështu thotë një 50-vjeçare e cila konsiderohet si nëna me pamjen më rinore në botë. Kinezja Liu Yelin duket si e dashura e djalit të tij 23-vjeçar dhe kjo për faktin se ajo ka 30 vjet që stërvitet jashtë në dimër.

Kohët e fundit ka postuar në rrjetet sociale edhe foto duke bërë joga në temperaturën -40 gradë Celsius, në një nga qytetet më të ftohta të Kinës, Harbin.

Share With:
Translate »
590 Views