Çfarë bën Marina Vjollca pasi e vendos vajzën e porsalindur në gjumë?

Para pak javësh, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bën prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin Marget. Mirëpo, moderatorja nuk i ndali angazhimet profesionale, duke u shfaqur në ekran pas 10 ditësh.

Ndërkohë, së fundmi, ajo ka publikuar një Instastory ku tregon se çfarë bën ajo pasi e vendos në gjumë vajzën.

“Pasi mama ka vënë beben në gjumë, fle edhe vetë”, ka shkruar Marina krahas videos gazmore.

Kujtojmë që çifti nuk ndarë akoma një foto të Marget dhe fansat janë shumë kuriozë se kujt i ngjan vogëlushja.

Share With:
Translate »
90 Views