“Çfarë do të thotë të jesh e dashuruar”, përgjigja e vajzës së Aurela Gaçes do t’ju bëjë të qeshni

Aurela Gaçe na zbulon shpesh momente nga jeta e saj e përditshme. Ditën e sotme ajo ka treguar për ndjekësit, dhuratën e veçantë që ka marrë nga e bija, Grace.

Image result for aurela gace dhe vajza e saj

Kjo e fundit i ka dhuruar një varëse në formë zemre, të cilën e ka punuar vetë. Mesa duket dhënia e kësaj dhurate ka hapur edhe një diskutim të bukur mes këngëtares dhe vajzës së saj të madhe. Grace i ka treguar qëllimin e fshehur pas varëses në formë zemre dhe të zbukuruar. “O ma e bëra si zemër me sy. Është zemër e dashuruar që të shikon”, -ka thënë ajo. Ndërsa Aurlea e ka pyetur: ‘Çfarë do të thotë e dashuruar, e di ti?”. Përgjigja se vajzës është aq e bukur dhe e çiltër. “Po, Domethënë që je e martuar”, -ka thënë Grace. Bisedë më të ëmbël se kjo nuk besojmë se mund të ketë.

Share With:
Translate »
959 Views