Çfarë i bashkoi sot prindërit e divorcuar të Getoarit?

Në familjen e Getoar Selimit ka festë. Vëllai i tij Liberiani feston ditëlindjen, dhe kjo festë ka bërë bashkë të gjithë pjestarët e familjes. Të dy prindërit e djemve shihen teksa ndajnë të njëjtën tavolinë festive ku ndodhen Getoari, Liberiani si edhe nusja e shtëpisë Marina. Edhe pse të divorcuar, prindërit e reperit kosovar duket se ruajnë një marrëdhënie miqësore me njëri-tjetrin dhe kjo duket më së miri në foton e postuar nga vetë Getoari në Instagram.

Share With:
Translate »
867 Views