Çfarë këshille i dha Kate Middleton vajzës së saj për ditën e parë të shkollës?

Dukesha dhe duka i Cambridge kanë shoqëruar vogëlushen e tyre, Princeshën Charlotte në ditën e saj të parë të shkollës në ‘Thoma’s Battersea’ në Londër. Dita e parë mund të jetë e sikletshme për të gjithë, përfshirë këtu edhe të voglën e pallatit mbretëror. Megjithatë në rrjet ka qarkulluar një video gjatë momentit kur Kate e këshillon vajzën e saj duke i thënë se vëllai, Princ George do e ndihmojë atë.
Nga lajmet e mëparshme dihet se dy vëllezërit gëzojnë një raport shumë të ngushtë me njëri-tjetrin, ndonëse janë karaketere të kundërt. Një burim pranë pallatit ‘Kensington’ ka zbuluar se George në fakt është shumë protektiv ndaj Princeshës Charlotte.

Share With:
Translate »
359 Views