Dua i bashkohet familjes Hadid në funeralin e njeriut të shtrenjtë

Dua Lipa ka marrë pjesë në lamtumirën e gjyshes së Anëar dhe motrave Hadid. Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është shumë serioze.

Përveçse po shoqërohet me të, tashmë Dua po kalon mjaft kohë edhe me familjen e tij dhe dje ka marrë pjesë në funeralin  e gjyshes së Anwar.

Dua i ka ndenjur pranë Anwar dhe motrave Hadid, Bella dhe Gigi, ndërsa grupi, i veshur në të zeza, duket se kanë kaluar kohë të mirë pranë njëri-tjetrit, dhe humbja e gjyshes nuk i ka penguar as të qeshin me njëri tjetrin.

         

Share With:
Translate »
401 Views