Charlotte Casiraghi, e mrekullueshme dhe me barkun që i duket gjatë një shfaqje me kuaj

E mrekullueshme me barkun që i duket gjithmonë e më shumë Charlotte Casiraghi ka marrë pjesë për dy ditë radhazi në Jumping International de Monte-Carlo, konkursi prestigjioz i përvitshëm i garave me kuaj.

31 vjeçarja, e cila ka një djalë Raphael, 4 vjeç, me aktorin francez Gad Elmaleh, është në pritje të fëmijës së dytë nga i fejuari aktual, Dimitri Rassam.

Shumë e bukur, edhe pse gjithmonë pak e trishtuar dhe melankolike, Charlotte është shfaqur ditën e parë pranë nënës së saj Carolina, princesha e Hannover, dhe ditën e dytë pranë Princit Alberto për ti dhënë çmimin skuadrës së federatës së Princit të Monakos, që ka dalë e para në këto gara.

C_2_fotogallery_3089111_2_image

C_2_fotogallery_3089111_1_image

C_2_fotogallery_3089111_0_image

C_2_fotogallery_3089111_9_image

C_2_fotogallery_3089111_8_image

C_2_fotogallery_3089111_7_image

C_2_fotogallery_3089111_6_image

C_2_fotogallery_3089111_5_image

C_2_fotogallery_3089111_4_image

C_2_fotogallery_3089111_3_image

Share With:
Translate »
669 Views