Chiara Ferragni apo djali i saj? Shikoni si dukej blogerja kur ishte e vogël!

Chiara Ferragni blogerja e famshme italiane ka arritur shumë sukses me markën e saj të rrobave për vajza. Por për jetën dhe stilin që  ka komentohet dhe ndiqet shumë në rrjetet sociale. Vetë Chiara ka postuar kohët e fundit shumë foto të momenteve nga jeta e saj në të  kaluarën, madje edhe nga vitet e para kur nisi të shkrepte fotot prej blogereje.

Vetëm pak minuta më parë Chiara ka postuar një kolazh me foton e saj kur ishte fëmijë dhe dhe të djalit të vogël, Leos, dhe krahas fotos shkruan “Profil i njëjtë.”
Nuk do ta besoni sesa ngjajnë, Leo sot duket identik si mami Chiara kur ishte në moshën e tij.

Share With:
Translate »
511 Views