“Chrissy Teigen ka binjakë”, modelja poston foto në Istagram teksa i ushqen me gji

Chrissy Teigen është një nënë shume e angazhuar, pasi ajo ka dy fëmijë të vegjël.

 

 

Të shtunën, modelja ka postuar në rrjetin social instagram një foto ku shfaqet teksa ushqen fëmijen e saj Milles dhe një kukull.

‘Mendoj se kam binjake tani’. ka shkruar Chrissy. Teksa ushqeja Milles, Luna më tha të ushqej dhe kukullën e saj, shkruan 32 vjecarja, bashkëshortja e këngëtarit John Legend.
auto_4E03B1AE00000578-0-image-a-18_15309845278851530988764

auto_4DE0C65300000578-5927977-image-a-42_15309442677481530988756

4E06ABCB00000578-5929893-image-m-23_1531014158744

4E0726BE00000578-5929893-image-a-13_1531032335390

4E06ABC700000578-5929893-image-m-29_1531014708972

4E06ABBF00000578-5929893-image-m-33_1531014785548

Share With:
Translate »
604 Views