Çifti i Big Brother 7 bëhen prindër të një vajze

Çifti i përfolur i Big Brother 7, Fatjon dhe Matilda janë bekuar me një vajzë. Pas disa vitesh martesë, dëshira e Fatjonit më në fund u realizua duke qenë se ai e kishte shprehur që në Big Brother. Ndërsa Matilda në atë kohë shprehej se nuk ishte gati dhe se nuk ishte koha e duhur për të sjellë në jetë një fëmijë. 

Lajmin e ka dhënë vetë Matilda në llogarinë e saj në Instagram kush shkruan:

Disa gjëra vetëm jetohen, nuk mund të komentohen! Mirëserdhe në jetë ëngjëlli jonë! 

Kids’ Time i uron jetë të gjatë vogëlushes dhe plot begati! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1249 Views