Çifti i famshëm në pritje të fëmijës së tretë, dalin fotot e para me barkun e rrumbullakosur

Një tjetër fëmijë do ti shtohet familjes së këngëtarit të famshëm, Michael Buble.

Këtë të mërkurë këngëtari dhe bashkëshortja e tij, u fotografuan së bashku në një festë familjare në Disneyland të Kalifornisë.

Luisana Lopilato dhe bashkëshorti i saj konfirmuan se janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë.

Aktualisht çifti ka dy fëmijë, Noe, katër vjeç, dhe Elias, dy vjeç.

Share With:
Translate »
654 Views