Çifti i famshëm në pritje të një fëmije…

Mesa duket Gwen Stefani dhe Blake Shelton kanë vendosur ta çojnë marrëdhënien e tyre në një tjetër nive, pasi raportohet se çifit është në pritje të fëmijës së parë së bashku pas 2 vitesh marrëdhënie dhe po planifikon të martohet muajin tjetër.

Gazeta “Star” ishte e para që raportoi së Gwen është shtatzënë. Sipas burimit të kësaj gazete, shtatzania e Gwen, 47-vjeç, është konsideruar si një mrekulli, duke marrë parasysh moshën e saj.

 

Share With:
Translate »
755 Views