Çifti i famshëm sapo u martua dhe na dha lajmin e bukur për pritjen e ëmbël

U martuan me një festë madhështore me disa të veçanta që krijuan diferencën.

Moderatori i njohur shqiptar dhe e fejuara e tij bionde, pas disa vitesh bashkë organizuan dasmën këtë të diel mes shumë miqsh të njohur që u bënë reporterët më të mirë të çasteve kulmore siç ishte marrja e nuses me tren. Kjo ishte ideja origjinale e Labinot Gashit që çifti dhe gjithë të pranishmit nuk kanë për ta harruar. Ndërkaq, para dasmës, në festën e beqarisë së Qëndresës lindën zëra që nusja e ardhshme ishte shtatzënë. 

Sot, prive.al i ka kthyer ato zëra në fakte. Burime pranë çiftit kanë treguar për median e njohur kosovare që Qëndresa është në pritje të fëmijës dhe Labi dhe bashkëshortja e tij do të bëhen prindër për herë të parë.

Tani, treni që nuk krijon tronditje, ka edhe më shumë kuptim si mjet për të marrë nusen në pritje të fëmijës.

Share With:
Translate »
778 Views