I pamë të gjitha surprizat e ditëlindjes së Aurelës por kjo e vëllait dhe motrës paska qenë më e bukura | Video

Këngëtarja Aurela Gaçe festoi ditëlindjen ku morri shumë surpriza nga familjarët dhe miqtë e saj të afërt. I pamë pothuajse të gjitha por urimet e vëllait dhe motrës na paskan shpëtuar. Ne jua sjellim në dy videot mëposhtë.

 

Share With:
Translate »
734 Views