Çifti i njohur i showbizit: Fëmijët tanë nuk do marrin asnjë qindarkë nga ne

Ashton Kutcher dhe Mila Kunis janë një nga çiftet më të pasura në Hollywood dhe ndër më të pëlqyerit nga fansat. Dy aktorët e njohur dhe të dashur për publikun, janë prindër të dy fëmijëve të vegjël, por që tani planet për të ardhmen e tyre janë bërë.

Rezultate imazhesh për mila kuins ashton kutcher

‘Fëmijët duhet t’ia dalin mbanë vetë’, kanë deklaruar ata në një intervistë. ‘Ne nuk do ju japim asnjë qindarkë fëmijëve tanë, paratë që kemi kur të vdesim do i dërgojmë për bamirësi’, ka thënë në përfundim çifti.

Share With:
Translate »
603 Views