Tre femrat më të rëndësishme të Besit në një foto me një dedikim të veçantë

E sigurisht në këtë ditë të veçantë, në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, nuk mungoi as urimi i Besit plot dashuri për Nënën, Ijen dhe Xhensilën.

xhensila

“Urime 8 Marsin, Nëna (Shpresa) që më linde,me dhe jetën, Ija që më rrite me lule dele, Xhensila që më lumturove ditët” ishte shkrimi plot dashuri i Besit për 3 personat e zemrës.

28740847_1764845220244476_1610591302_n

xhensila

Share With:
Translate »
794 Views