Çifti më i përfolur i Big Brother po presin fëmijën e tyre të parë

Nga Danjeli dhe Fotini kemi të reja. Ata shumë shpejt do të bëhen prindër. Lajmin e bukur për të gjithë e ka dhënë vetë çifti nëpërmjet një postimi në  profilin e tyre të përbashkët në Instagram. “Lafoda family”, shkruhet në foton e postuar prej tyre, teksa shihen shumë të lumtur krah njëri- tjetrit.  Ky vit padyshim mund të konsiderohet si më i mbari për Danjelin dhe Fotininë. Ata fituan Big Brotherin, fituan dashurinë e njëri- tjetrit, e ndërsa pritet që familja e tyre të zgjerohet edhe me një anëtar më shumë.n Gjinia e bebes? Nuk e dimë akoma, por besojmë që Fotinia nuk do të ngurojë të na e tregojë. Historia e dashurisë së çiftit u vendosë në qendër të kritikave, pasi shumë pak mendonin se martesa e tyre brenda shtëpisë së BB nuk ishte reale, por ata u treguan të gjithëve se e kanë pasur shumë gabim. 

Lafoda's family….❤

A post shared by Danjel Fotini Dedndreaj (@la_fo_da) on

Share With:
Translate »
1045 Views