Çiljeta është bërë “vjehërr” dhe ju nuk e dinit

 

Djali i Çiljetës, Fernando, e ka filluar veprimtarinë  e vjedhjes së zemrave që në moshë të vogël pasi në një për emisionin “Lart e Poshtë”, vogëlushi na zbulon se ka një nuse. Dhe nusja në fjalë nuk është as më pak e as më shumë se Coco Antonel, e bija e Inis Gjonit e cila gjithashtu është mikeshë e Çiljetës.

“ Me kë do rrish gjithë jetën ti? Nuk do rrish me nusen?”- i thotë Çiljeta Fernandos i cili në moment kthehet nga e ëma dhe i thotë: “Me Coco-në?”

“Se ka dhe një nuse ky, Coco-në, vajzën e Inisit.”-tregon Çiljeta e cila më pas shtanget kur Fernando i thotë se Coco-ja është ajo që ai do më shumë.

 

Share With:
Translate »
797 Views