Çiljeta prezanton për herë të parë motrën e Fernandos

Vogëlushja bukuroshe që shihni në foton më poshtë, është motra e Fernandos, djalit të këngëtares Çiljeta Xhilaga. Me motrën e të birit na ka prezantuar vetë Çili e cila ka kërkuar nga miqtë dhe ndjekësit në rrjetet sociale, që të votojnë për vogëlushen në një konkurs “online”. Kjo nuk është motra e vetme e Fernandos nga ana e babait. Ai është fëmija më i vogël midis motrave e vëllezërve nga ana e të atit, me të cilët mban një lidhje të ngushtë. Me sa dimë, ata vijnë nga dy bashkëjetesat e mëhershme të ish-partnerit të Çiljetës. Sakaq këngëtarja në rrethin e afërt të miqve, nuk e ka mohuar asnjëherë këtë detaj nga jeta e të birit. Madje ajo ka marrëdhënie shumë të mira me ta përderisa janë prezentë në jetën e vëllait të tyre më të vogël. Kjo kuptohet qartë edhe nga postimi i këngëtares.

Share With:
Translate »
1907 Views