Çiljeta zbulon se çfarë do të bënte me 100 mijë euro: Kam një detyrim ndaj djalit, pasi i shpenzova kursimet për kurimin e mamit

Ndjekësit, në pyetjet e dërguara kërkonin të dinin përgjigjen e fermerëve se çfarë do të bënin nëse do të fitonin 100 mijë  euro.

Fermerja, Çiljeta Xhilaga tha: Ndër vite i kisha mbledhur Fernandos gjithë lekët që i sillte babai i vetëv, çdo muaj. Sapo u bëra gati të bëja një investim për djalin, ndodhi që mami im u sëmurë dhe u shpenzuan të gjitha. Kështuqë kam një detyrim ndaj djalit tim për t’ia zëvendësuar lekët.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Share With:
Translate »
82 Views